O mě

Ahoj všem milovníkům suchozemských želv,


jmenuji se Radek Klezla, žiji v Odrách nedaleko Ostravy a již několik let se věnuji chovu želv. Suchozemské želvy chovám na profesionální úrovni více jak 15 let. Specializuji se na chov želvy zelenavé, želvy vroubené, želvy žlutohnědé, želvy stepní, želvy pardálí a želvy uhlířské. Více informací o těchto druzích želv se dočtete v sekci o suchozemských želvách.
 
Aby se chov vydařil, je třeba želvy dobře zabydlet v teráriu nebo venkovním výběhu. Chov v akvárium moc nedoporučuji, jelikož želvy nemají dostatek vzdušné vlhkosti a okolní teploty, které k bezproblémovému chovu nutně potřebují. Je na každém, jak se k chovu suchozemských želv postaví, terária mám na profesionální úrovni vybavená jak v základu tak i v profi výbavě - nalézt je můžete v sekci Fotogalerie teraria

Veškeré vybavení a přislušenství k chovu suchozemských želv je možné zakoupit přímo u nás. Ušetří Vám to čas i peníze.
 
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat +420 603 577 101 jsem kdykoliv k dispozici od 9 - 18:00 hod. Velice rád Vám v rámci svých možností a zkušeností poradím. Poradenské služby začínajícím chovatelům jsou tedy pro mě samozřejmostí.

Těším se na viděnou.


Radek

CO VŠECHNO NABÍZÍM:

  • ŽELVY SUCHOZEMSKÉ 
  • TERÁRIA VČETNĚ KOMPLETNÍHO VYBAVENÍ
  • PORADENSTVÍ
  • SERVISNovinky

!!! Přijímám rezervace na Vánoce 2021 více info na Tel. !!!

18. 9. 2018

Aldabra - Rodinný dokumet

19. 9. 2017

Rozvoz želviček a terárií po celé České Republice

29. 1. 2016

archív